24. prosince 2015 - 15:29

Už žádná pravidla v péči o právě prodloužené řasy

Nová technologieXtreme Lashes přináší na český trh revoluci v prodlužování řas. Vykašlete se na pravidla! Už žádné omezení prvních 48 hodin po aplikaci řas. S vylepšeným adhezivem FlexFusion® Rapid Cure Technology.

Zažijte nečekanou svobodu díky nové generaci adheziva FlexFusion® - Rapid Cure technology.

  • urychlené vytvrzování adheziva
  • upravená viskozita pro dokonale neviditelné spoje

Flex Fusion Rapid Cure Technology je jediné hypoalergenní adhezivum na medikální úrovni, které nabízí dokonalou výdrž řas, bezpečnost, flexibilitu spoje a super rychlé vytvrzení. Díky tomu narozdíl od ostatních adheziv nemusíte čekat 48 hodin po aplikaci a můžete si své prodloužené řasy Xtreme Lashes užívat od prvního okamžiku.

  • hypoalergenní
  • vyrobené v USA závodem s registrací FDA, který vyrábí chirurgická lepidla
  • vyrobeno ve standardech ISO 13485:2003

Prodlužování řas Xtreme Lashes® nabízí oproti umělým řasám v proužcích nebo trsech komfort při nošení a zcela přirozený vzhled.

Xtreme Lashes® je značka, která kromě kvalitních produktů pro prodlužování řas nabízí také speciální produkty pro péči o prodloužené řasy a produkty, které nenarušují neviditelné spoje mezi řasami.

Mezi nejoblíbenější a mnohokrát oceňované produkty patří Xtreme Lashes® Eye Make-up Remover and Facial Cleanser - odličovač očí a obličeje, který obsahuje 95% přírodních látek, je vhodný i pro odličování prodloužených řas a je kondicionérem pro přírodní řasy.

Xtreme Lashes nabízí i produkty pro podporu růstu vlastních řas a obočí. Toto sérum pro růst řas a obočí AmplifEye má pokrokové složení a díky patentovanému složení a speciálnímu nosiči se mohou účinné tri-peptidy dostat až ke kořínkům, kde je jich třeba.